Standard Banner (1.0.2) - en to vi translation catalogue (5 entries)

en: Save
vi: Lưu

en: Layout
vi: Bố cục

en: Custom
vi: Tùy chỉnh

en: Title:
vi: Tựa:

en: About
vi: Giới thiệu
