Standard Banner (1.0.3) - en to fr translation catalogue (5 entries)

en: Save
fr: Enregistrer

en: Layout
fr: Mise en page

en: Custom
fr: Personnalisé

en: Title:
fr: Titre :

en: About
fr: À propos
