Standard Banner (1.0.4) - en to uk translation catalogue (5 entries)

en: Save
uk: Зберегти

en: Layout
uk: Макет

en: Custom
uk: Власний

en: Title:
uk: Заголовок:

en: About
uk: Про модуль
