Standard Banner (1.0.5) - en to fi translation catalogue (5 entries)

en: Save
fi: Tallenna

en: Layout
fi: Ulkoasu

en: Custom
fi: Oma

en: Title:
fi: Otsikko:

en: About
fi: Tietoja
