Standard Banner (1.0.5) - en to hu translation catalogue (5 entries)

en: Save
hu: Mentés

en: Layout
hu: Elrendezés

en: Custom
hu: Egyéni

en: Title:
hu: Cím:

en: About
hu: Leírás
