Standard Banner (1.0.5) - en to oc translation catalogue (5 entries)

en: Save
oc: Enregistrar

en: Layout
oc: Afichatge

en: Custom
oc: Personalizat

en: Title:
oc: Títol :

en: About
oc: A prepaus
