Standard Banner (1.0.5) - en to pl translation catalogue (5 entries)

en: Save
pl: Zapisz

en: Layout
pl: Układ

en: Custom
pl: Własne

en: Title:
pl: Nazwa:

en: About
pl: O stronie
