Standard Banner (1.0.5) - en to ru translation catalogue (5 entries)

en: Save
ru: Сохранить

en: Layout
ru: Макет

en: Custom
ru: Собственная

en: Title:
ru: Заголовок:

en: About
ru: Информация
