Standard Banner (1.0.6) - en to nl translation catalogue (5 entries)

en: Save
nl: Opslaan

en: Layout
nl: Lay-out

en: Custom
nl: Aangepast

en: Title:
nl: Titel:

en: About
nl: Over
