Standard Banner (1.0.7) - en to de translation catalogue (5 entries)

en: Save
de: Speichern

en: Custom
de: Benutzerdefiniert

en: Title:
de: Titel:

en: About
de: Über

en: Allowed extensions: gif png jpg jpeg
de: Zugelassene Erweiterungen: gif png jpg jpeg
