Standard Banner (1.0.7) - en to sk translation catalogue (5 entries)

en: Save
sk: Uložiť

en: Layout
sk: Rozloženie

en: Custom
sk: Vlastná

en: Title:
sk: Nadpis:

en: About
sk: Informácie o
