StandWithUkraine (1.2.1) - en to ro translation catalogue (10 entries)

en: Enable
ro: Activare

en: Disable
ro: Dezactivare

en: Link
ro: Legătură

en: Position
ro: Poziţie

en: Left
ro: Stânga

en: Right
ro: Dreapta

en: Offset
ro: Decalaj

en: About
ro: Despre

en: Default theme
ro: Tema implicită

en: pixels
ro: pixeli
