StandWithUkraine ?? (1.3.10) - en to ar translation catalogue (20 entries)

en: Type
ar: النوع

en: Enable
ar: تفعيل

en: Enabled
ar: مفعل

en: Message
ar: الرسالة

en: Link
ar: رابط

en: Preview
ar: معاينة

en: Default
ar: الافتراضي

en: Text
ar: نص

en: Configure
ar: ضبط

en: Block
ar: الصندوق

en: Position
ar: الوضع

en: Left
ar: اليسار

en: Right
ar: اليمين

en: Themes
ar: الحلل

en: Offset
ar: الإزاحة

en: Favicon
ar: أيقونة الموقع

en: About
ar: حول

en: Inherit
ar: مشتق

en: pixels
ar: بكسلات

en: Uses
ar: الاستخدامات
