StandWithUkraine ?? (2.0.0) - en to ro translation catalogue (20 entries)

en: Type
ro: Tip

en: Enable
ro: Activare

en: Enabled
ro: Activat

en: default
ro: implicit

en: Message
ro: Mesaj

en: Link
ro: Legătură

en: One
ro: Unu

en: Preview
ro: Previzualizare

en: Default
ro: Implicit

en: Background
ro: Fundal

en: Configure
ro: Configurează

en: Block
ro: Bloc

en: Position
ro: Poziţie

en: Themes
ro: Teme

en: Offset
ro: Decalaj

en: About
ro: Despre

en: Inherit
ro: Moşteneşte

en: pixels
ro: pixeli

en: Admin
ro: Administrator

en: Uses
ro: Foloseşte
