Starlight (8.x-1.0-alpha1) - en to cy translation catalogue (19 entries)

en: Home
cy: Hafan

en: Previous
cy: Cynt

en: Next
cy: Nesaf

en: new
cy: newydd

en: Edit
cy: Golygu

en: Search
cy: Chwilio

en: Go to previous page
cy: Ewch i'r dudalen flaenorol

en: Go to parent page
cy: Ewch i dudalen rhiant

en: Go to next page
cy: Ewch i'r dudalen nesaf

en: Help
cy: Cymorth

en: no
cy: na

en: Page title
cy: Pennawd y dudalen

en: Up
cy: I fyny

en: Add new comment
cy: Ychwanegu sylw newydd

en: Tools
cy: Arfau

en: profile
cy: proffil

en: Link color
cy: Lliw cyswllt

en: Reply
cy: Ateb

en: Powered by Drupal
cy: Wedi ei bŵeru gan Drupal
