Starlight (8.x-1.0-alpha1) - en to eo translation catalogue (18 entries)

en: Home
eo: Hejmo

en: Previous
eo: Antaŭa

en: Next
eo: Sekva

en: new
eo: nova

en: Edit
eo: Redaktu

en: Search
eo: Serĉu

en: Go to previous page
eo: Iru al antaŭa paĝo

en: Go to parent page
eo: Iru al la superpaĝo

en: Go to next page
eo: Iru al proksima paĝo

en: Help
eo: Helpo

en: Font
eo: Tiparo

en: Page title
eo: Paĝa titolo

en: Add new comment
eo: Aldonu novan komenton

en: profile
eo: profilo

en: Link color
eo: Ligila koloro

en: Reply
eo: Respondu

en: Powered by Drupal
eo: Povigata per Drupalo

en: wide
eo: larĝa
