Starlight (8.x-1.0-alpha1) - en to he translation catalogue (40 entries)

en: Home
he: דף הבית

en: Previous
he: הקודם

en: Next
he: הבא

en: page
he: דף

en: new
he: חדש

en: Edit
he: עריכה

en: Search
he: חיפוש

en: Go to previous page
he: לעמוד הקודם

en: Go to parent page
he: לעמוד האב

en: Go to next page
he: לעמוד הבא

en: Help
he: עזרה

en: Font
he: גופן

en: no
he: לא

en: Page title
he: כותרת דף

en: Breadcrumb
he: שביל ניווט

en: Up
he: עולה

en: By
he: מאת

en: Add new comment
he: הוספת תגובה חדשה

en: Tools
he: כלים

en: ago
he: לפני

en: profile
he: פרופיל משתמש

en: Link color
he: צבע קישור

en: Tabs
he: לשוניות

en: Reply
he: השב

en: Skip to main content
he: דילוג לתוכן העיקרי

en: Main navigation
he: ניווט ראשי

en: Primary tabs
he: לשוניות ראשיות

en: Secondary tabs
he: לשוניות משניות

en: Pagination
he: דפדוף

en: No replies
he: ללא תגובות

en: Powered by Drupal
he: מונע באמצעות דרופל

en: Breadcrumbs
he: פרורי לחם

en: Status messages
he: הודעות מצב

en: Main page content
he: תוכן

en: (active tab)
he: (לשונית פעילה)

en: Subscribe to @title
he: מנוי בRSS ל@title

en: Formatting help
he: עזרה בעיצוב

en: Footer menu
he: תפריט בתחתית הדף

en: replies
he: תגובות

en: Page @items.current
he: עמוד @items.current
