Starlight (8.x-1.0-alpha1) - en to si translation catalogue (7 entries)

en: Home
si: නිවස

en: Previous
si: පෙර

en: Next
si: ඊලඟ

en: page
si: පිටු

en: Edit
si: සංස්කරණය

en: Search
si: සොයන්න

en: Help
si: සහාය
