Starlight (8.x-1.0-alpha1) - en to ar translation catalogue (29 entries)

en: Home
ar: الرئيسية

en: Previous
ar: السابق

en: Next
ar: التالي

en: page
ar: صفحة

en: new
ar: جديد

en: Edit
ar: تحرير

en: Search
ar: بحث

en: Go to previous page
ar: الذهاب إلى الصفحة السابقة

en: Go to parent page
ar: الذهاب إلى الصفحة الأم

en: Go to next page
ar: الذهاب إلى الصفحة التالية

en: Help
ar: المساعدة

en: no
ar: لا

en: Page title
ar: عنوان الصفحة

en: Breadcrumb
ar: مسار التنقل

en: Up
ar: اعلى

en: By
ar: بواسطة

en: Add new comment
ar: إضافة تعليق جديد

en: Tools
ar: الأدوات

en: profile
ar: ملف مستخدم

en: Link color
ar: لون الروابط

en: Tabs
ar: علامات التبويب

en: Reply
ar: رد

en: Skip to main content
ar: تجاوز إلى المحتوى الرئيسي

en: Primary tabs
ar: التبويبات الأساسية

en: Secondary tabs
ar: التبويبات الفرعية

en: Powered by Drupal
ar: يستخدم دروبال

en: Main page content
ar: محتوى الصفحة الرئيسية

en: (active tab)
ar: (علامة التبويب النشطة)

en: Book traversal links for
ar: كتاب روابط اجتياز لـ
