Starlight (8.x-1.0-alpha1) - en to bn translation catalogue (13 entries)

en: Home
bn: নীড়পাতা

en: Previous
bn: পিছনে

en: Next
bn: পরবর্তী

en: new
bn: নতুন

en: Edit
bn: সম্পাদন

en: Search
bn: অনুসন্ধান

en: Go to previous page
bn: পূর্ববর্তী পৃষ্ঠায় যাও

en: Go to parent page
bn: মূল পাতায় যান

en: Go to next page
bn: পরবর্তী পৃষ্ঠায় যাও

en: Help
bn: সহায়তা

en: Add new comment
bn: নতুন কমেন্ট যুক্ত করুন

en: Primary tabs
bn: প্রাথমিক ট্যাব

en: (active tab)
bn: (সক্রিয় ট্যাব)
