Starlight (8.x-1.0-alpha1) - en to ca translation catalogue (45 entries)

en: Home
ca: Inici

en: Previous
ca: Anterior

en: Next
ca: Següent

en: page
ca: pàgina

en: new
ca: nou

en: Edit
ca: Edita

en: Search
ca: Cerca

en: Go to previous page
ca: Vés a la pàgina anterior

en: Go to parent page
ca: Vés a la pàgina pare

en: Go to next page
ca: Vés a la pàgina següent

en: Help
ca: Ajuda

en: Font
ca: Tipus de lletra

en: Page title
ca: Títol de la pàgina

en: Breadcrumb
ca: Fil d'ariadna

en: Up
ca: Amunt

en: By
ca: Per

en: Add new comment
ca: Afegeix un nou comentari

en: Tools
ca: Eines

en: Posted by
ca: Publicat per

en: ago
ca: fa

en: profile
ca: perfil

en: Link color
ca: Color dels enllaços

en: Tabs
ca: Pestanyes

en: Reply
ca: Respon

en: Skip to main content
ca: Vés al contingut

en: Main navigation
ca: Navegació principal

en: Primary tabs
ca: Pestanyes primàries

en: Secondary tabs
ca: Pestanyes secundàries

en: mobile
ca: mòbil

en: Pagination
ca: Paginació

en: No replies
ca: Sense respostes

en: Powered by Drupal
ca: Funciona amb el Drupal

en: wide
ca: ample

en: Breadcrumbs
ca: Fil d'ariadna

en: Status messages
ca: Missatges d'estat

en: Main page content
ca: Contingut principal de la pàgina

en: (active tab)
ca: (pestanya activa)

en: Subscribe to @title
ca: Subscriu-te a @title

en: Formatting help
ca: Ajuda al formatat

en: Site branding
ca: Marca del lloc

en: Book traversal links for
ca: Enllaços relacionats de

en: Page @items.current
ca: Pàgina @items.current

en: narrow
ca: estret

en: Primary admin actions
ca: Accions principals d'administració

en: User account menu
ca: Menú del compte d'usuari
