Starlight (8.x-1.0-alpha1) - en to is translation catalogue (17 entries)

en: Home
is: Heim

en: new
is: nýggj

en: Edit
is: Broyt

en: Search
is: Leita

en: Go to previous page
is: Far til fyrru síðu

en: Go to parent page
is: Far til omanfyri liggjandi síðu

en: Go to next page
is: Far til næstu síðu

en: Help
is: Hjálp

en: Page title
is: Yvirskrift á síðu

en: Add new comment
is: Ger viðmerking

en: profile
is: vangamynd

en: Link color
is: Leinkislitur

en: Reply
is: Svar

en: Primary tabs
is: Fyrstu spjaldur

en: Secondary tabs
is: Næstu spjaldur

en: Powered by Drupal
is: Rikið við Drupal

en: (active tab)
is: (virkið spjaldur)
