Starlight (8.x-1.0-alpha1) - en to hu translation catalogue (52 entries)

en: Home
hu: Címlap

en: Previous
hu: Előző

en: Next
hu: Következő

en: page
hu: oldal

en: new
hu: új

en: Edit
hu: Szerkesztés

en: Search
hu: Keresés

en: Go to previous page
hu: Ugrás az előző oldalra

en: Go to parent page
hu: Ugrás a szülő lapra.

en: Go to next page
hu: Ugrás a következő oldalra

en: Help
hu: Súgó

en: Font
hu: Betűtípus

en: no
hu: nem

en: Page title
hu: Oldal címe

en: Breadcrumb
hu: Morzsa

en: Up
hu: Fel

en: By
hu: Beküldő:

en: Add new comment
hu: Új hozzászólás

en: Tools
hu: Eszközök

en:  ago
hu:  óta

en: Posted by
hu: Beküldte

en: ago
hu: óta

en: profile
hu: profil

en: Link color
hu: Hivatkozás színe

en: Tabs
hu: Fülek

en: Reply
hu: Válasz

en: Skip to main content
hu: Ugrás a tartalomra

en: Main navigation
hu: Fő navigáció

en: Primary tabs
hu: Elsődleges fülek

en: Secondary tabs
hu: Másodlagos fülek

en: Reset Password
hu: Jelszó visszaállítása

en: mobile
hu: mobil

en: Pagination
hu: Oldalszámozás

en: No replies
hu: Nincs válasz

en: Powered by Drupal
hu: Drupal működteti

en: wide
hu: széles

en: Breadcrumbs
hu: Morzsák

en: Status messages
hu: Állapotüzenetek

en: Main page content
hu: Az oldal fő tartalma

en: (active tab)
hu: (aktív fül)

en: Subscribe to @title
hu: Feliratkozás a következőre: @title

en: Formatting help
hu: Szerkesztési tippek

en: Footer menu
hu: Lábléc menü

en: Text colour
hu: Szövegszín

en: replies
hu: válaszok

en: Site branding
hu: Webhely márkázása

en: Book traversal links for
hu: Könyv kereszthivatkozásai ehhez:

en: Page @items.current
hu: @items.current. oldal

en: narrow
hu: keskeny

en: @local-task-title@active
hu: @local-task-title @active

en: Primary admin actions
hu: Elsődleges adminisztrátori műveletek

en: User account menu
hu: Felhasználói fiók menüje
