Starlight (8.x-1.0-alpha1) - en to hy translation catalogue (18 entries)

en: Home
hy: Սկիզբ

en: Previous
hy: Նախորդը

en: Next
hy: Հաջորդը

en: new
hy: նոր

en: Edit
hy: Խմբագրել

en: Search
hy: Որոնել

en: Go to previous page
hy: Անցնել նախորդ էջին

en: Go to parent page
hy: Անցնել ծնող էջին

en: Go to next page
hy: Անցնել հաջորդ էջին

en: Help
hy: Օգնություն

en: no
hy: ոչ

en: Page title
hy: Էջի վերնագիր

en: Up
hy: Վերև

en: Add new comment
hy: Ավելացնել նոր մեկնաբանություն

en: Tools
hy: Գործիքներ

en: Reply
hy: Պատասխան

en: Status messages
hy: Ստատուս հաղորդագրություններ

en: (active tab)
hy: (ակտիվ թաբ)
