Starlight (8.x-1.0-alpha1) - en to kk translation catalogue (16 entries)

en: Home
kk: Басты бет

en: Previous
kk: Алдыңғы

en: Next
kk: Келесі

en: new
kk: жаңа

en: Edit
kk: Өңдеу

en: Search
kk: Іздестіру

en: Go to previous page
kk: Алдыңғы бетке көшу

en: Go to parent page
kk: Бөлім бетіне көшу

en: Go to next page
kk: Келесі бетке көшу

en: Help
kk: Көмек

en: Page title
kk: Парақ тақырыбы

en: Add new comment
kk: Жаңа пікірді жазу

en: profile
kk: профиль

en: Link color
kk: Сілтеме түсі

en: Reply
kk: Жауап беру

en: Powered by Drupal
kk: Drupal-да жұмыс істейді
