Starlight (8.x-1.0-alpha1) - en to km translation catalogue (22 entries)

en: Home
km: ដើម

en: Previous
km: មុន

en: Next
km: បន្ទាប់

en: new
km: ថ្មី

en: Edit
km: កែសម្រួល

en: Search
km: ស្វែងរក

en: Go to previous page
km: ទៅ​ទំព័រ​មុន

en: Go to parent page
km: ទៅ​កាន់​ទំព័រ​មេ​

en: Go to next page
km: ទៅ​ទំព័រ​បន្ទាប់

en: Help
km: ជំនួយ

en: no
km: ទេ

en: Page title
km: ចំណងជើង​ទំព័រ

en: Add new comment
km: បន្ថែម​មតិ​យោបល់​ថ្មី

en: profile
km: ទម្រង់

en: Link color
km: ពណ៌​តំណ

en: Reply
km: ឆ្លើយតប

en: Skip to main content
km: រំលង​​ទៅ​មាតិកា​សំខាន់​

en: Primary tabs
km: ផ្ទាំង​ចម្បង

en: Secondary tabs
km: ផ្ទាំង​រង

en: Powered by Drupal
km: ដំណើរ​ការ​ដោយ​​ Drupal

en: Main page content
km: មាតិកា​ទំព័រ​មេ

en: (active tab)
km: (ផ្ទាំង​សកម្ម)
