Starlight (8.x-1.0-alpha1) - en to ml translation catalogue (12 entries)

en: Home
ml: പൂമുഖം

en: Previous
ml: മുന്നത്തെ

en: Next
ml: അടുത്തത്

en: page
ml: താൾ

en: new
ml: പുതിയത്

en: Edit
ml: തിരുത്തുക

en: Search
ml: തിരയൂ

en: Go to previous page
ml: മുമ്പത്തെ താളിലേക്ക് പോകൂക

en: Go to parent page
ml: പാരന്റ് പേജിലേക്ക് പോകുക

en: Go to next page
ml: അടുത്ത താളിലേക്ക് പോകൂക

en: Help
ml: സഹായം

en: Link color
ml: കണ്ണിയുടെ നിറം
