Starlight (8.x-1.0-alpha1) - en to mn translation catalogue (15 entries)

en: Home
mn: Эхлэл

en: Previous
mn: Өмнөх

en: Next
mn: Дараах

en: page
mn: хуудас

en: new
mn: шинэ

en: Edit
mn: Засварлах

en: Search
mn: Хайх

en: Go to previous page
mn: Өмнөх хуудсанд очих

en: Go to next page
mn: Дараагийн хуудсанд очих

en: Help
mn: Тусламж

en: Font
mn: Фонт

en: no
mn: үгүй

en: Page title
mn: Хуудсын гарчиг

en: Add new comment
mn: Шинэ сэтгэгдэл нэмэх

en: profile
mn: хувийн мэдээлэл.
