Starlight (8.x-1.0-alpha1) - en to mr translation catalogue (18 entries)

en: Home
mr: मुख्य पान

en: Previous
mr: मागील

en: Next
mr: पुढील

en: page
mr: पान

en: new
mr: नवीन

en: Edit
mr: संपादन

en: Search
mr: शोध

en: Go to previous page
mr: मागच्या पानावर जा

en: Go to parent page
mr: वऱच्या पानावर जा

en: Go to next page
mr: पुढच्या पानावर जा

en: Help
mr: मदत

en: Font
mr: मुद्रावर्ग

en: Page title
mr: पृष्ठ शीर्षक

en: Add new comment
mr: नवी प्रतिक्रिया द्या

en: Tools
mr: साधने

en: profile
mr: सदस्य खाते

en: Reply
mr: प्रतिसाद

en: Powered by Drupal
mr: 'द्रुपल'मध्ये बनवलेली साईट
