Starlight (8.x-1.0-alpha1) - en to my translation catalogue (20 entries)

en: Home
my: မူလနေရာ

en: Previous
my: ယခင်

en: Next
my: နောက်တစ်ခု

en: page
my: စာမျက်နှာ

en: new
my: အသစ်

en: Edit
my: ပြင်ရန်

en: Search
my: ရှာရန်

en: Go to previous page
my: ယခင်စာမျက်နှာသို့သွားရန်

en: Go to next page
my: နောက်စာမျက်နှာသို့သွားရန်

en: Help
my: အကူအညီ

en: Font
my: စာလုံး

en: no
my: မဟုတ်/မလုပ်

en: Page title
my: စာမျက်နှာ၏ ခေါင်းစဉ်

en: Up
my: အပေါ်သို့

en: Add new comment
my: မှတ်ချက်အသစ် ရေးရန်

en: Tools
my: ကိရိယာများ

en: Reply
my: ပြန်စာ

en: Skip to main content
my: အဓိကအကြောင်းအရာသို့ သွားမည်

en: Powered by Drupal
my: Drupal ဖြင့်ဖန်တီးသည်။

en: Main page content
my: အဓိကစာမျက်နှာပါ အကြောင်းအရာ
