Starlight (8.x-1.0-alpha1) - en to nn translation catalogue (14 entries)

en: Home
nn: Heim

en: Previous
nn: Forrige

en: Next
nn: Neste

en: new
nn: ny

en: Edit
nn: Rediger

en: Search
nn: Søk

en: Go to previous page
nn: Gå til forrige side

en: Go to parent page
nn: Gå til den overordna sida

en: Go to next page
nn: Gå til neste side

en: Help
nn: Hjelp

en: no
nn: nei

en: Add new comment
nn: Skriv ny kommentar

en: Link color
nn: Lenkefarge

en: Reply
nn: Svar
