Starlight (8.x-1.0-alpha1) - en to os translation catalogue (9 entries)

en: Home
os: Cæйраг

en: Next
os: Дарддæр

en: new
os: ног

en: Edit
os: Раст кæнын

en: Search
os: Агуырд

en: Go to previous page
os: Раздæры фарсмæ

en: Go to parent page
os: Рахиз ныййарæг фарсмæ

en: Go to next page
os: Рахиз дарддæры фарсмæ

en: Help
os: Æмбарынгæнæн
