Starlight (8.x-1.0-alpha1) - en to sl translation catalogue (16 entries)

en: Home
sl: Domov

en: Previous
sl: Predhodna

en: Next
sl: Naslednja

en: new
sl: novo

en: Edit
sl: Uredi

en: Search
sl: Išči

en: Go to previous page
sl: Pojdi na prejšnjo stran

en: Go to parent page
sl: Pojdi starševsko stran

en: Go to next page
sl: Pojdi na naslednjo stran

en: Help
sl: Pomoč

en: Page title
sl: Naslov strani

en: Add new comment
sl: Dodaj nov komentar

en: profile
sl: profil

en: Reply
sl: Odgovori

en: Primary tabs
sl: Primarni zavihki

en: Secondary tabs
sl: Sekundarni zavihki
