Starlight (8.x-1.0-alpha1) - en to sq translation catalogue (17 entries)

en: Home
sq: Shtëpia

en: page
sq: faqe

en: new
sq: i ri

en: Edit
sq: Ndrysho

en: Search
sq: Kërko

en: Go to previous page
sq: Shko tek faqja paraardhëse

en: Go to parent page
sq: Shko tek faqja prind

en: Go to next page
sq: Shko tek faqja në vazhdim

en: Help
sq: Ndihmë

en: no
sq: jo

en: Page title
sq: Titulli i faqes

en: Add new comment
sq: Shto një koment të ri

en: profile
sq: profili

en: Link color
sq: Ngjyra e lidhjes

en: Reply
sq: Përgjigju

en: Powered by Drupal
sq: Fuqizuar nga Drupal

en: (active tab)
sq: (tab aktive)
