Starlight (8.x-1.0-alpha1) - en to ur translation catalogue (9 entries)

en: Home
ur: مرکز

en: Previous
ur: گزشتہ

en: Next
ur: اگلا

en: page
ur: صفحہ

en: new
ur: جدید

en: Search
ur: تلاش

en: Go to previous page
ur: گزشتہ صفحے پر جائیں

en: Go to next page
ur: اگلے صفحے پےجاءیے

en: (active tab)
ur: (ایکٹِو ٹیب)
