Starlight (8.x-1.0-alpha1) - en to vi translation catalogue (28 entries)

en: Home
vi: Nhà

en: Previous
vi: Trước

en: Next
vi: Tiếp

en: page
vi: trang

en: new
vi: mới

en: Edit
vi: Sửa

en: Search
vi: Tìm kiếm

en: Go to previous page
vi: Đến trang kế trước

en: Go to parent page
vi: Đến trang cha

en: Go to next page
vi: Đến trang sau

en: Help
vi: Trợ giúp

en: Font
vi: Phông chữ

en: no
vi: không

en: Page title
vi: Tiêu đề trang

en: Up
vi: Lên

en: By
vi: Bởi

en: Add new comment
vi: Viết bình luận

en: Tools
vi: Các công cụ

en: ago
vi: trước

en: profile
vi: hồ sơ

en: Link color
vi: Màu liên kết

en: Reply
vi: Phản hồi

en: Skip to main content
vi: Nhảy đến nội dung

en: Primary tabs
vi: Tab chính

en: Secondary tabs
vi: Thẻ phụ

en: Powered by Drupal
vi: Sử dụng Drupal

en: Main page content
vi: Nội dung chính của trang

en: (active tab)
vi: (tab hoạt động)
