Star Rating (8.x-4.1-alpha6) - en to pl translation catalogue (10 entries)

en: Check
pl: Sprawdź

en: Custom
pl: Własne

en: Smiley
pl: Uśmieszek

en: Car
pl: Samochód

en: Music
pl: Muzyka

en: Movie
pl: Film

en: Dollar
pl: Dolar

en: Fire
pl: Ogień

en: Food
pl: Jedzenie

en: Coffee
pl: Kawiarnie
