Star Rating (8.x-4.1-rc1) - en to ca translation catalogue (5 entries)

en: Check
ca: Comprova

en: Custom
ca: Personalitzat

en: Smiley
ca: Emoticona

en: Movie
ca: Pel·lícula

en: Food
ca: Menjar
