Star Rating (8.x-4.1-rc1) - en to da translation catalogue (15 entries)

en: Custom
da: Tilpasset

en: Movie
da: Film

en: Food
da: Mad

en: Star rating
da: Stjernebedømmelse

en: Maximum rating value
da: Maksimal bedømmelsesværdi

en: Fill with blank icons
da: Fyld med tomme ikoner

en: Icon type
da: Ikontype

en: Star (outline)
da: Stjerne (skitse)

en: Heart
da: Hjerte

en: Human
da: Menneske

en: Thumbs Up
da: Tommel Op

en: Airplane
da: Flyvemaskine

en: Drupalicon
da: Drupalikon

en: Icon color
da: Ikonfarve

en: Not selected
da: Ikke valgt
