Star Rating (8.x-4.1-rc1) - en to es translation catalogue (8 entries)

en: Check
es: Comprobar

en: Custom
es: Personalizado

en: Smiley
es: Emoticono

en: Music
es: Música

en: Movie
es: Película

en: Dollar
es: Dólar

en: Food
es: Comida

en: Star
es: Estrella
