Star Rating Form Display (8.x-1.0) - en to de translation catalogue (13 entries)

en: Check
de: Überprüfen

en: Custom
de: Benutzerdefiniert

en: Other
de: Weitere

en: Car
de: Auto

en: Music
de: Musik

en: Movie
de: Film

en: Fire
de: Feuer

en: Food
de: Essen

en: Star
de: Stern

en: Icon type
de: Icon-Typ

en: Heart
de: Herz

en: Human
de: Mensch

en: Icon color
de: Icon-Farbe
