Star Rating Form Display (8.x-1.0) - en to uk translation catalogue (13 entries)

en: Check
uk: Перевірити

en: Custom
uk: Власний

en: Other
uk: Інше

en: Smiley
uk: Смайлик

en: Car
uk: Машина

en: Music
uk: Музика

en: Movie
uk: Фільм

en: Dollar
uk: Долар

en: Fire
uk: Вогонь

en: Food
uk: Їжа

en: Coffee
uk: Кава

en: Star
uk: Зірка

en: Heart
uk: Серце
