Star Rating Form Display (8.x-1.1) - en to fa translation catalogue (5 entries)

en: Check
fa: بررسی

en: Custom
fa: سفارشی

en: Other
fa: ساير

en: Smiley
fa: شکلک

en: Dollar
fa: دلار
