Star Rating Form Display (8.x-1.1) - en to ja translation catalogue (5 entries)

en: Check
ja: 小切手

en: Custom
ja: カスタム

en: Other
ja: その他

en: Music
ja: ミュージック

en: Star
ja: スター
