Star Rating Form Display (8.x-1.1) - en to pl translation catalogue (11 entries)

en: Check
pl: Sprawdź

en: Custom
pl: Własne

en: Other
pl: Inne

en: Smiley
pl: Uśmieszek

en: Car
pl: Samochód

en: Music
pl: Muzyka

en: Movie
pl: Film

en: Dollar
pl: Dolar

en: Fire
pl: Ogień

en: Food
pl: Jedzenie

en: Coffee
pl: Kawiarnie
