Star Rating Form Display (8.x-1.2) - en to da translation catalogue (12 entries)

en: Custom
da: Tilpasset

en: Other
da: Anden

en: Movie
da: Film

en: Food
da: Mad

en: Icon type
da: Ikontype

en: Star (outline)
da: Stjerne (skitse)

en: Heart
da: Hjerte

en: Human
da: Menneske

en: Thumbs Up
da: Tommel Op

en: Airplane
da: Flyvemaskine

en: Drupalicon
da: Drupalikon

en: Icon color
da: Ikonfarve
