Star Rating Form Display (8.x-1.2) - en to fr translation catalogue (9 entries)

en: Check
fr: Vérifier

en: Custom
fr: Personnalisé

en: Other
fr: Autre

en: Smiley
fr: Emoticone (Smiley)

en: Movie
fr: Film

en: Food
fr: Nourriture

en: Coffee
fr: Café

en: Star
fr: Étoile

en: Icon type
fr: Type d'icône
