Star Rating Form Display (8.x-1.2) - en to nl translation catalogue (9 entries)

en: Check
nl: Controleer

en: Custom
nl: Aangepast

en: Other
nl: Andere

en: Smiley
nl: Emoticon

en: Music
nl: Muziek

en: Movie
nl: Film

en: Food
nl: Eten

en: Star
nl: Ster

en: Icon color
nl: Pictogramkleur
