Star Rating Form Display (8.x-1.2) - en to oc translation catalogue (5 entries)

en: Check
oc: Verificar

en: Custom
oc: Personalizat

en: Other
oc: Autre

en: Movie
oc: Filme

en: Food
oc: Noiridura
