Star Rating Form Display (8.x-1.2) - en to ru translation catalogue (11 entries)

en: Check
ru: Квитанция

en: Custom
ru: Собственная

en: Other
ru: Другое

en: Smiley
ru: Смайл

en: Car
ru: Автомобиль

en: Music
ru: Музыка

en: Movie
ru: Фильм

en: Dollar
ru: Долар

en: Fire
ru: Пламя

en: Food
ru: Еда

en: Coffee
ru: Кофе
